Tekstil firmaları, üretmiş olduğu ürün modellerini farklı kitlelere sunmak için nakliyat şirketlerine başvurmakta ve kaliteli bir hizmet almayı amaçlamaktadır. Ancak pek çok şirketin askılı tekstil taşımacılığı için araç modeli bulunmadığı için talepleri geri çevirmek zorunda kalmaktadır. Özellikle de giyim ürünlerinin nakliyesi sırasında buruşmaması ve zarar görmemesi için kasa içerisinde askılı bir şekilde durması gerekmektedir. Yıldırım Logistics firmasının tüm araç modelleri, söz konusu askılı tekstil taşımacılığı hizmetine uygundur.

Ayrıca; kapalı kasa kamyon modelleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmeti sunan firmamız, giysiler için de farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Uzman ekibimiz tüm ürün modellerini dikkatli bir şekilde araca yerleştirmektedir. Yine askıların birbirine temas etmemesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Buna ek olarak kumaşların deformasyona uğramaması açısından da şeffaf poşetler kullanılmakta ve üst düzey bir paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Ekonomik Fiyatlarla Askılı Tekstil Taşıma

Askılı tekstil taşımacılığı hizmeti de dâhil olmak üzere, tüm projeleri ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren Yıldırım Logistics, önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Pek çok müşterisine özel indirim ve kampanyalar tasarlayan firmamız, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Askılı tekstil taşımacılığı hizmeti hem şehir içi, hem de şehir dışı bölgeler için geçerlidir. Kumaş yüzeyleri ve eşya modelleri, yüzde yüz koruma altına alınarak talep edilen adreslere götürülmektedir.

Ayrıca; hiçbir giysinin yırtılması veya zarar görmesi de söz konusu değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla ile iletişime geçebilir ve askılı tekstil taşımacılığı talebinde bulunabilirsiniz

Askılı Tekstilin Kullanıldığı Ana Alanlar:

  • Satın Alma Lojistiği;Satın Alma Lojistiği, piyasa araştırması, ihtiyaç planlaması, satın alma veya satın alma kararları, tedarikçi yönetimi, sipariş verme ve sipariş kontrolü gibi faaliyetlerden oluşur. Tedarik lojistiğindeki hedefler çelişkili olabilir – temel yetkinliklere odaklanarak, firmanın özerkliğini korurken dış kaynak kullanımını ve tedarik sürecinde güvenliği en üst düzeye çıkarırken tedarik maliyetlerini en aza indirgeyerek verimliliği en üst düzeye çıkarabilir.
  • Üretim Lojistiği;Üretim lojistiği terimi, Tekstil endüstrisinde lojistik süreçleri tanımlamak için kullanılır. Üretim lojistiğinin amacı, her makinede ve iş istasyonunda doğru zamanda, doğru miktarda ve kalitede doğru ürünün beslenmesini sağlamaktır. Endişe, taşımacılığın kendisi değil, katma değerli süreçler yoluyla akışı düzene sokmak ve kontrol etmek ve değerli olmayanları ortadan kaldırmaktır. Üretim lojistiği mevcut ve yeni tesislere uygulanabilir. Mevcut bir fabrikada üretim sürekli değişen bir süreçtir. Makinalar değiştirilir ve yenileri eklenir ve bu da üretim lojistik sistemini buna göre iyileştirme fırsatı verir. Üretim lojistiği, müşteri yanıtını ve sermaye verimliliğini sağlamak için gerekli araçları sağlar.
  • Dağıtım Lojistiği
  • Satış Sonrası Lojistik
  • Bertaraf Lojistiği

Hizmet İçin Bizimle İletişime Geçin

+90-380-544-2116

Çözüm Ortağımız