Tarihimiz

30 yıldan fazla bir süredir Lojistik, Türkiye’nin sanayi ve diğer sektör tarihinin bir parçası olmuştur. Hikayemiz, 1980’de, Yıldırım kardeşlerin güclerini birleştirerek şirketlerini birleştirmesiyle başlamıştır.

İki Kardeş Bir Vizyon

1983 yılında Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde Lastik Tamir & Tadilat ile sektöre adım attık. 2000 yılında kurumsallaşmanın ilk adımı olarak Soğuk Sistem Lastik Kaplama fabrikasını faaliyete geçirdik. 2008 yılında lojistik sektörüne girmeye karar verdik ve ilk aracımızı alarak bu serüvene başlamış olduk. 2011 yılına geldiğimizde partföyümüzde 16 çekici, 16 dorse, 5 minivan oluşturmayı başardık ve 45 personel ile sektörde hızlı bir büyüme sağladık. 2018 yılında 5 adet Minivan araç ile Minivan Ekspres taşımacılığına başladık.
Günümüzde Batı Karadeniz Bölgesinde lastik kaplama denince ilk akla gelen firma olmayı başardık.
Avon (Rekor Kauçuk) ile işbirliğimiz 2001 yılından bugüne devam etmektedir. Yıllık 800 adet lastik kaplama işlemi gerçekleştirmekteyiz.
Ayrıca Yıldırımlar Group olarak bünyemizde lastik satışıda yapılmaktadır.
Michelin, Bridstone , Goodyear, Lassa , Continental, Sava ve Dayton gibi Türkiye’nin önde gelen lastik üreticilerinin lastiklerini satmaktayız. Ayrıca Varta ile işbiriliği yaparak Akü satışıda bünyemizde yer almaktadır.

Tarihimizi Keşfedin

1983 yılında Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde Lastik Tamir & Tadilat ile sektöre adım attık

2000 yılında kurumsallaşmanın ilk adımı olarak Soğuk Sistem Lastik Kaplama fabrikasını faaliyete geçirdik

2008 yılında lojistik sektörüne girmeye karar verdik ve ilk aracımızı alarak bu serüvene başlamış olduk

2011 yılına geldiğimizde partföyümüzde 16 çekici, 16 dorse, 5 minivan oluşturmayı başardık ve 45 personel ile sektörde hızlı bir büyüme sağladık. 2018 yılında 5 adet Minivan araç ile Minivan Ekspres taşımacılığına başladık.

9 Yıllık Lojistik Geçmişimiz

9 Yıllık Lojistik Geçmişimiz

Üst düzey genel bakışlar ve sağlam bir özet sağlamak için kataloğumuzdan yararlanın.

Şirket Kataloğu İndir