Başkan’ımızın Mesajı

Ömer Yıldırım

“YILDIRIM LOGİSTİCS SİZİ GELECEĞE TAŞIR”

YILDIRIM LOGISTICS; karşılıklı güvene dayalı, dostane ve kalıcı işbirliği ile müşterilerimizin hak ve menfaatlerini her zaman ön planda tutmak, hizmet kalitesi ve verimlilikten ödün vermeden tüm müşterilerimize küresel rekabet ortamında yer almayı ilke edinmiştir.

Lojistik hizmete hiçbir zaman “adı konulmuş sorunları çözüp işi bitirmek ” sıradanlığına düşmedik. Çalışanlarımız, başarmak için oynayan takımımızın, kazanmak için oynayan oyuncularıdır. Müşterilerimize her zaman beklediklerinden fazlasını sunar, mutlulukları için çalışırız. Bu nedenle yıllardır “YILDIRIM LOGISTICS Bütün Yükünüzü Taşır” diyoruz.

Saygılarımızla,

Ömer Yıldırım

Başkan’ımızın Mesajı

Ramazan Yıldırım

Türkiye ve dünya nakliye sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getirmek amacıyla, kurulan YILDIRIM LOGISTICS Müşteri odaklı çalışma ve iş birliğini kendisine ilke edinmiş, kuruluş felsefesine uygun olarak hizmet kalitesini, başarı ve güvenle günümüze kadar taşımış ve profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine hissettirmiştir. Globalleşen dünyamızda rekabet, daha ciddi ve ağır sorumluluklar getirmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizin her zaman çözüm ortağı ve tedarik zincirinin en önemli halkası olduğumuzun bilinci içersindeyiz. YILDIRIM LOGISTICS müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve güvene dayalı işbirliğini, bilgi, emniyet, ekonomik çözümler ve zamanında yapılan teslimatla bütünleştirmiştir. Tüm hizmetlerinde toplam kalite yönetimi felsefesine uygun olarak müşteri memnuniyetini esas almıştır. YILDIRIM LOGISTICS profesyonel çalışanları ve takım arkadaşları ile karayolu taşımacılığında TÜRKİYE’nin tüm noktalarından istenilen hizmeti kolaylıkla sunabilecek Çalışma ağını oluşturmuş ve bu hizmeti kurulduğu günden itibaren müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Saygılarımla,

Ramazan Yıldırım