HAKKIMIZDA

İşinize Güç Katan ve Yönlendiren Lojistik Şirketi

Firmamız lojistik konusunda Almanya’daki BARTH+CO SPEDITION firması ile iş ortaklığı sürdürmektedir. Rekabet avantajı sağlamak için üretimde mükemmeli hedefleyen şirketler,ürettiklerinin aynı mükemmellik anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep etmekte ve bu anlayışı paylaşan lojistik firmalarıyla çalışmayı tercih etmektedir.

Mükemmeli hedefleyen şirketler,ürettiklerinin aynı mükemmellik anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep etmektedir. Günümüzde lojistik,tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması,taşınması,depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı,gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak,taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir. Globalleşmeye bağlı olarak artan ticaret hacmi,dış kaynak kullanımının yaygınlaşması,üretim tekniklerindeki değişimler sonucu tedarik zincirinin önem kazanması ve uluslararası ticaretin Iiberalleşmesiyle üretim ve tüketim merkezlerinin dünyanın farklı bölgelerine dağılması,lojistik sektörünün gelişiminde önemli rol oynamıştır.

Misyon & Vizyonumuz

Misyonumuz;

Kara taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Yıldırımlar Logistics olarak misyonumuz,ithalat ve ihracat yüklerinin alıcı veya yükleyici gereksinimleri doğrultusunda,bir noktadan diğer bir noktaya,temsilciliğini üstlendiğimiz taşıma işletmecilerinin olanakları çerçevesinde taşınması hizmetidir. Güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimizin,ilk tercihi olmayı sürdürmek ve sürekli iyileşme içinde kurumsal varlığımızı geleceğe taşımak temel amacımızdır.

  • Daima müşteriye yakın olmak,
  • Daima çözüm üretmek,
  • Daima imkansızı mümkün kılmak,
  • Daima en uygun fiyatları sunmaktır.

Sipariş ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en uygun cevabı verebilmek için,siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Vizyonumuz;

Ekonomik sınırların kalktığı,rekabetin maksimum düzeye eriştiği bir ortamda nakliye ve dağıtımı sorun olmaktan çıkartacak imaj,araç ve teknolojik alt yapıya sahip,sektörüne yön veren,öncü bir marka firması olmak,müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan,sektöründeki gereksinimleri karşılayabilecek optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal kaynakları ile gerçekleştirmektir.

Lojistik hizmetler zinciri kapsamındaki faaliyetlerin tamamını kalitesinden,güveninden ve iş ahlakından ödün vermeden sunabilen uluslararası kapsamda lojistik sektörünün en saygın ve tanınmış markalarından birisi olmaktır. Müşterilerimiz ile açık ve güvene dayalı bir iletişim kurmak. Teknoloji ve eğitime yatırım yapmak,çağın şartlarına uymak. Çalışanlarımızın eğitim gelişimlerinde süreklilik sağlamak;müşterilerimiz kadar çalışanlarımızı da memnun etmek. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken iç ve dış kaynakları en verimli şekilde kullanmak firmamızın vazgeçilmez vizyonudur.

Yönetim Kurulumuz

Yıldırımlar Logistics Yönetim Kurulumuz hakkında bilgi almak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Kalite Politikamız

Dünya bir taraftan küçülerek küreselleşirken,diğer taraftan Türkiye'nin içinde bulunduğu ekonomik şartlar nedeniyle dış ticarete,özellikle ihracata yönelmesi kaçınılmaz olmuştur. Dış ticarette,üretilen mal ve kalitesi kadar,fiziki mal akışı ve hizmet kalitesi de önem arz etmektedir. Bu bilinçle yola çıkan yönetimimiz,gerek yerli,gerekse uluslararası birçok müşterisinin beklentilerini en üst seviyede tatmin edebilmek,sizlere daha hızlı,kaliteli,profesyonel hizmet vermek,maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşteri talepleri doğrultusunda bütün bir lojistik hizmeti vermek amacıyla,"YENİDEN YAPILANMASINI" hızla sürdürmektedir.

Yıldırım Logistics ; doğayı ve çevreyi korumanın, en yaşamsal ve temel görevlerinden biri olduğunun bilinciyle kurulduğu günden bugüne  Yeşil Lojistik konusunda samimi çözümler üretmekte, çevreci lojistik uygulamalarını faaliyetlerinin merkezine almaktadır.