Tır & Treyler

Şirketimizde, yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmetlerini gerçekleştirmek üzere oluşturulmuş ve farklı taşıma tiplerine uygun yaklaşık 18  öz-mal ve tedarik araç filosu mevcuttur.

Her Türdeki Kara Nakliyeleriniz İçin Hizmetinize Sunacağımız Araçlarımız, 2 Yaş Ortalaması İle En Büyük Kıvancımızdır.

İhtiyaç duyduğunuz tüm güzergahlarda farklı tiplerdeki mallarınız için Mega Treyler, Frigofirik Treyler, Jumbo Treyler, Römorklu Çekiciler ve Kamyonetlerden oluşan Araç Filomuz her zaman hizmetinizdedir.

Tüm araçlarımız dünya çevre normlarına haiz olup, her türlü teknik ve güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

Türkiye sınırları içerisinde meydana gelebilecek arıza ve ihtiyaçları gidermek için 24 saat görevli 2 adet servis aracımız sürekli hazır beklemektedir.

  • Deneyimli kadrosu ve kalite standartlarına uygun araç filosu.
  • Euro 5 standartlarında çevre dostu araçlar.
  • Günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Tekstil firmaları, üretmiş olduğu ürün modellerini farklı kitlelere sunmak için nakliyat şirketlerine başvurmakta ve kaliteli bir hizmet almayı amaçlamaktadır. Ancak pek çok şirketin askılı tekstil taşımacılığı için araç modeli bulunmadığı için talepleri geri çevirmek zorunda kalmaktadır. Özellikle de giyim ürünlerinin nakliyesi sırasında buruşmaması ve zarar görmemesi için kasa içerisinde askılı bir şekilde durması gerekmektedir. Yıldırımlar Logistics firmasının tüm araç modelleri, söz konusu askılı tekstil taşımacılığı hizmetine uygundur.

Ayrıca; kapalı kasa kamyon modelleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmeti sunan firmamız, giysiler için de farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Uzman ekibimiz tüm ürün modellerini dikkatli bir şekilde araca yerleştirmektedir. Yine askıların birbirine temas etmemesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Buna ek olarak kumaşların deformasyona uğramaması açısından da şeffaf poşetler kullanılmakta ve üst düzey bir paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Ekonomik Fiyatlarla Askılı Tekstil Taşıma

Askılı tekstil taşımacılığı hizmeti de dâhil olmak üzere, tüm projeleri ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren Yıldırımlar Logistics, önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Pek çok müşterisine özel indirim ve kampanyalar tasarlayan firmamız, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Askılı tekstil taşımacılığı hizmeti hem şehir içi, hem de şehir dışı bölgeler için geçerlidir. Kumaş yüzeyleri ve eşya modelleri, yüzde yüz koruma altına alınarak talep edilen adreslere götürülmektedir.

Ayrıca; hiçbir giysinin yırtılması veya zarar görmesi de söz konusu değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla ile iletişime geçebilir ve askılı tekstil taşımacılığı talebinde bulunabilirsiniz.

  • 7000 kg kadar yük kapasitesi
  • Askılı tekstil taşımacılığına elverişli araçlar
  • Taşıma araçlarının içerisindeki askı sistemleri